Поштовани родитељи,

Школска 2024/25. година почиње  у понедељак, 2.септембра.

Свечани пријем првака је у понедељак, 2. септембра, у 10 часова, у фискултурној сали школе. На главном улазу школе, учитељи ће преузети своје ученике.

Прве недеље непарна смена (први, трећи, пети и седми разред) иду пре подне у школу а друга смена (други, четврти, шести и осми разред) у школу иду после подне.

Почетак наставе за преподневну  смену:

• За ученике разредне наставе (први, други, трећи и четврти разред) од 8.15 часова.
  • За ученике предметне наставе (пети, шести, седми и осми разред) од 7.30 часова.

Почетак наставе за послеподневну смену:

• За ученике разредне наставе (први, други, трећи и четврти разред) од 12.55 часова.
  • За ученике предметне наставе (пети, шести, седми и осми разред) од 13.45 часова.

Смене се мењају на недељном нивоу.

Часови трају по 45 минута.

Спискови одељења првог разреда и распоред нових ученика од другог до осмог разреда биће истакнути на вратима школе 30. августа после 12 сати.

Продужени боравак за ученике другог разреда почеће са радом 2. септембра а за остале разреде од 3. септембра.

Свим ученицима, наставницима  и родитељима желимо срећан почетак школе!