Школска 2023/24. година почиње у петак, 1.септембра. Непарна смена, односно ученици трећег, петог и седмог разреда прве недеље, у петак, наставу похађају пре подне, од 7.30 сати. Парна смена, односно ученици другог, четвртог, шестог и осмог разреда, прве недеље, у петак, похађају наставу после подне, од 13.45 сати. Часови трају по 45 минута. За ученике првог разреда биће организован свечани пријем 1. септембра у 18 часова у фискултурној сали школе. На главном улазу школе, учитељи ће преузети своје ученике . Спискови одељења првог разреда и распоред нових ученика од другог до осмог разреда биће истакнути на вратима школе 31. августа после 12 сати. Продужени боравак почеће са радом 1. септембра. Свим ученицима, а посебно првацима желимо срећан почетак школе!