Драги ученици, поштовани родитељи,

У понедељак 24.01.2022. године почиње друго полугодиште. Парна смена иде пре подне, а непарна после подне. Први циклус, ученици од 1. до 4. Разреда, нормално ће похађати наставу према првом моделу као и до сада.

За ученике другог циклуса, од 5. до 8. разреда, од понедељка ће се у школама  примењивати  други модел наставе, што значи да се одељење дели на пола и ученици иду сваки други дан у школу (комбиновани модел). Следеће недеље понедељак и среду наставу у школи непосредно ће пратити А група а уторак и петак група Б. Групе које не долазе у школу, наставу прате on line, у реалном времену, преко гугл учионица.

Четвртак, 27. јануар,  је ненаставни дан,  обележава се Школска слава Свети Сава.

Надаље ће се групе смењивати, понедељком, средом и петком у школу ће ићи једна група група, а уторком и четвртком друга група група.