Школска 2022/23. година почиње за ученике у четвртак, 1.септембра по стандардној организацији рада – цела одељења на непосредној настави у школи.
За ученике од првог до четвртог разреда организује се рад продуженог боравка.

Непарна смена, односно ученици првог, трећег, петог и седмог разреда прве недеље биће на настави пре подне, од 7.30 сати.

Парна смена, односно ученици другог, четвртог, шестог и осмог разреда, прве недеље похађају наставу после подне, од 13.45 сати.

Часови за све ученике трају по 45 минута.
За ученике првог разреда биће организован свечани пријем 1. септембра у 17 сати на главном улазу школе, где ће учитељице преузети своје ученике .
Спискови одељења првог разреда и распоред нових ученика од другог до осмог разреда биће истакнути на вратима школе 31. августа после 12 сати.
Радујемо се регуларном почетку школске године. Како бисмо ову школску годину спровели у редовним условима, чувајући ваше и наше здравље, молимо ученике и родитеље да се придржавају мера превенције COVID19 (одржавање хигијене, учестало прање руку, изолација у случају појаве болести у породици или болести ученика).
Свим ученицима, а посебно првацима желимо срећан почетак школе!